Producenci
Promocje
Ładowarka EVSE Khons 11 kW
Ładowarka EVSE Khons 11 kW

1 259,00 zł

Cena regularna: 2 159,00 zł

Najniższa cena: 1 279,00 zł
szt.
Gwarancja

GWARANCJA

Naszym obowiązkiem prawnym jest dostarczenie zamówionego towaru bez wad. Jeżeli jednak otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub uszkodzi się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego, o ile gwarancja została udzielona np. przez producenta, importera lub sprzedawcę, warunki gwarancji zostały wyszczególnione w dokumencie gwarancyjnym, który otrzymałeś wraz z towarem, a wada, która wystąpiła, objęta jest gwarancją i nie upłynął jeszcze jej okres.

 

WARUNKI GWARANCJI

 

  1. Gwarant udziela gwarancji co do jakości urządzenia wyszczególnionego w nazwie sprzętu w niniejszym dokumencie.
  2. Gwarant zapewnia w ramach udzielonej gwarancji, że sprzęt jest nowy, nieużywany, oraz wolny od wszelkich wad fabrycznych.
  3. Okres gwarancji wynosi 6, 12 lub 24 miesiące od daty sprzedaży (w zależności od zapisów na karcie gwarancyjnej) + (plus) dodatkowe 5 dni.
  4. Odpowiedzialność z tytułu gwarancji obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym sprzęcie w związku z wadliwym procesem produkcyjnym sprzętu.
  5. Gwarancją nie są objęte następujące części lub uszkodzenia:

a) mechaniczne uszkodzenia sprzętu;

b) wady powstałe na skutek używania sprzętu niezgodnie z zaleceniami producenta (nieoryginalna ładowarka, ładowanie z gniazda zapalniczki samochodowej przy użyciu nieoryginalnych urządzeń);

c) wady powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub konserwacji sprzętu;

d) uszkodzenia spowodowane przez użycie niewłaściwych akcesoriów, niezgodnych z zaleceniami producenta sprzętu;

e) uszkodzenia powstałe na skutek zdarzeń losowych, jak powódź, pożar, uderzenia pioruna itd.

     6. Gwarancja udzielona na sprzęt wygasa w przypadku dokonania przez podmioty nieuprawnione, w szczególności przez nieautoryzowany serwis, jakichkolwiek napraw, przeróbek, modyfikacji lub zmian konstrukcyjnych sprzętu. Stwierdzenie uszkodzenia plomb, etykiet lub innych zabezpieczeń, bądź ich zamazanie uniemożliwiające odczytanie zawartych na nich informacji może być potraktowane jak ingerencja podmiotu nieuprawnionego.

  1. Uprawniony z gwarancji zobowiązany jest bez zbędnej zwłoki zgłosić fakt ujawnienia wady w sprzęcie.
  2. Gwarant zapewnia bezpłatne usunięcie wady objętej gwarancją w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia wadliwego sprzętu.
  3. Uprawnionym z gwarancji jest posiadacz oryginalnej karty gwarancyjnej wystawionej przez Gwaranta.
  4. Gwarancja uznawana jest tylko i wyłącznie na podstawie niniejszego dokumentu, zawierającego nr seryjny/nr partii produktu, oraz plomby gwarancyjnej, znajdującej się na reklamowanym produkcie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl